Amy Lee představila nové skladby Evanescence

11. září 2011 v 12:46 |  Hot News
Fanoušci Evanescence čekali pět let na nové album - takže není divu, že zpěvačka Amy Lee je posedlá tím, aby bylo všechno kolem jeho vydání naprosto dokonalé. Album 'Evanescence' produkoval Nick Raskulinecz (Foo Fighters, Rush) a vyjde 11. října.
Předtím, než se Lee vydala na včerejší večerní poslechovou session do Liberty Studios v Torontu, kde mělo zaznít pět již zcela hotových skladeb, strávila celé dopoledne jejich finálním laděním.
"Doslova jsem už dokončovala ten úplně poslední mix, zatímco ostatní už byli sbalení a už čtvrt hodiny na mě jako na jedinou čekali. Úplně na konci jsem se zarazila a řekla jsem si: 'Moment! Ještě jednu věc! Ještě tuhle jedinou maličkost!'" popisuje Lee magazínu Rolling Stone.
Ve studiu Liberty se zdála ohromně nadšená tím, že může konečně sdílet nový materiál s publikem čítajícím asi 30 lidí. "Na téhle nahrávce jsme pracovali opravdu dlouho a tvrdě, takže jsme na ni strašně pyšní a nemůžeme se dočkat, až budeme zase na turné," řekla na samém začátku poslechové session.
Zpěvačka/klavíristka pak vešla do malé kontrolní místnosti a pustila první singl "What You Want" (který už dnes můžete slyšet v rádiích). Skladba začíná krystalicky čistým, vtíravým hlasem Lee, který vás prosí: "Do what you, what you want, if you all have a dream for better." Lee stála a poslouchala, sklenku červeného vína v ruce, pokyvovala hlavou do rytmu a občas dokonce vyslovovala některá slova písně. Když song skončil, uteklo jí tiché "woo-hoo."
Další byla na řadě "The Change", začínající velmi jemnou atmosférou, která je ale čím dál tím naléhavější. Když se blížila ke konci, navazovala na ni hned "The Other Side", skladby byly pevně provázány. "No tak! Mám to zakončení vystřihnout?" zeptala se Lee. Ale už brzy si jemně poťukávala pěstí do stolu, zatímco song s výrazným rytmem pokračoval.
"My Heart Is Broken", s měkkým klavírním úvodem a vokálem brzy nabrala na intenzitě a Lee se vrátila zpět do hlavní místnosti, aby si vychutnala dvě poslední skladby odtud. Do kontrolní místnůstky se vrátila až na konci vášnivé balady "Lost In Paradise", jasného uchazeče o pozici singlu. "Lidi, já to strašně chci slyšet celé," vysvětlila, když bylo po všem a přehrávání pěti skladeb skončilo. "Ještě jednu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.