Evanescence "Ztraceni v ráji"

15. července 2011 v 17:53 | Misha |  Hot News
Třetí a poslední ukázka a reportáž. (Prozatím, že jo!)MTV News poprvé mluvilo s Amy Lee o novém albu Evanescence, kde vysvětlila, proč bude pojmenováno zrovna Evanescence. A sice, protože je to o kapele.

"Je to spíše skupinové nahrávání," pokračovala. "Ale začla jsem o tom přemýšlet a celé nahrávání a textový obsah je o mě, o opakovaném zamilování se s tímto, s Evanescence, tím čím jsem posedlá už více než deset let."

A během týdne, jak jsme tajne pokukovali po nových písních z alba-první řvoucí "What You Want" a stejně obsáhlý "The Other Side"-zmínila, že že na nových skladbách se velmi podílela skupina.

Ale naše třetí a poslední nahlédnutí je trochu jiné. Přestože "Lost In Paradise" obsahuje hodně příspěvků odostatních členů Evanescence, je to hlavně Píseň Amy Lee. A citová vazba, kterou k ní cítí je velmi zřetelná."To je ta, která nás rozplakala...jako doslova, prostě tady, pracuji na tom, objevily se slzy. Miluju tento song," řekla MTV News. "Když jsem ho začala psát, nebylo to nic, bylo to čisté, jen pro mě.


pokračování příště!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.