Červenec 2011

Videa v "mezičase"

17. července 2011 v 12:13 | Misha
Evanescence-Halfway Down the Stairs

Evanescence "Ztraceni v ráji"

15. července 2011 v 17:53 | Misha |  Hot News
Třetí a poslední ukázka a reportáž. (Prozatím, že jo!)MTV News poprvé mluvilo s Amy Lee o novém albu Evanescence, kde vysvětlila, proč bude pojmenováno zrovna Evanescence. A sice, protože je to o kapele.

"Je to spíše skupinové nahrávání," pokračovala. "Ale začla jsem o tom přemýšlet a celé nahrávání a textový obsah je o mě, o opakovaném zamilování se s tímto, s Evanescence, tím čím jsem posedlá už více než deset let."

A během týdne, jak jsme tajne pokukovali po nových písních z alba-první řvoucí "What You Want" a stejně obsáhlý "The Other Side"-zmínila, že že na nových skladbách se velmi podílela skupina.

Ale naše třetí a poslední nahlédnutí je trochu jiné. Přestože "Lost In Paradise" obsahuje hodně příspěvků odostatních členů Evanescence, je to hlavně Píseň Amy Lee. A citová vazba, kterou k ní cítí je velmi zřetelná."To je ta, která nás rozplakala...jako doslova, prostě tady, pracuji na tom, objevily se slzy. Miluju tento song," řekla MTV News. "Když jsem ho začala psát, nebylo to nic, bylo to čisté, jen pro mě.


pokračování příště!!!Ukázka již třetího songu z nového alba Evanescence "Lost In Paradise"

15. července 2011 v 15:54 | Misha |  Hot News
Už se to blíží. Každý den víc a víc.... Na MTV se objevila další část reportáže v podobě videa, kde můžeme slyšet další ukázku písně z nového alba Evanescence :) Více zde


Několik nových fotek Amy Lee

14. července 2011 v 18:53 Okolo Evanescence se řeklo...


Několik nových fotek nám pořídil redaktor MTV James Montgomery a podle něj bude první singl z nové desky nazvané "Evanescence" hitem! :)

A můžete vidět jak nám Amy kvete :)
Ukázka dalšího songu Evanescence

14. července 2011 v 18:39
Tentoktát je singl nazvaný The Other Side. Pouze poslech, když jsem koukala po video nahrávce na youtube, našla jsem, ale nekvalitní zvuk. takže leda originál MTV :) ZDE Btw, myslím , že už je zřetelné, že nás čeká něco nového, jiného, jak Amy říkala :)


Ochutnávka nového songu Evanescence

11. července 2011 v 16:19 Hot News
Nový singl Evanescence se bude jmenovat What You Want a můžeme ho slyšet ve videu, kde Amy Lee poskytla rozhovor pro MTV. (Dokonce nám i sama zazpívala). Myslím si, že to je pecka a chlupy na mých rukou ne a ne ulehnout! :D