Show Sally's song

2. ledna 2010 v 16:21

EvanescenceWebsite.com Exclusive: Sally's Song na dnešní show

TEXT: GIGI HUIZAR
Přišlo pondělní ráno a podle oblečení bylo jednoduché rozpoznat, kdo by zemřel pro Evanescence/Amy Lee/Nightmare Before Christmas - pokud na sobě někdo neměl tričko


Evanescence, měl mikinu Nightmare Before Christmas. Bohužel, aktuálně tu bylo méně než 10 lidí, co přišli, aby viděli Amy, a většina lidí odpodívala "Kdo to je?" a "Nevím, kdo to je," když jsme zmínili Amy Lee z Evanescence. Pravděpodobně to bylo proto, že v publiku byli převážně starší lidé. Jakmile mě pustili dovnitř, zahlédla jsem Joshe, procházejícího kolem hloučku lidí, kteří vyhráli tuhle soutěž. Než show začala a bylo připraveno pódium pro účinkující, získali jsme velmi příjemné tušení, jaká bude vizuální stránka Amyina vystoupení - objevilo se mnoho svícnů se zapálenými svíčkami, tmavofialových květin v černých vázách, sestava bubnů, harfa, klavír a syntezátor.
V každém případě bylo ovšem během celé show poznat, že Jay Leno je fanouškem Amyina hlasu - už od chvíle, kdy vstoupil na pódium a začal o ní hovořit, zatímco procházel podél jejího klavíru předtím, než se také objevila. Každý fanoušek Amy Lee byl extrémně znepokojen už od okamžiku, kdy skončila reklamní přestávka předcházející jejímu vystoupení. Lehce jste poznali, že Amyin oděv se váže k formální AMY LEE, tedy nikoli k Amy Lee z Evanescence - což pravděpodobně pomohlo publiku zaměřit se více na její hlas než na to, co má na sobě. Je jasné, že cokoli, co si na sebe Amy oblékne, na ní vypadá nádherně, a pro tento večer zvolila stříbrné hedvábné šaty a hnědé boty. A její vlasy byly prostě dokonalé - malá červená peříčka vetknutá do jejích vlasů byla trošku zvláštní, vyvedla někeré fanoušky z míry a někteří začali rozvíjet myšlenku, že si vystříhala část vlasů nebo si je obarvila, ale nakonec šlo jen o takový malý krásný "dotek Amy" na jejím dlouhém copu.
Vystoupení bylo dechberoucí a bylo to úplně poprvé, co ji někteří z těch šťastnějších fanoušků mohli vidět hrát na harfu. Bylo úžasné sledovat její přechod z role sebevědomé klavíristky do role odhodlané harfistky na konci. I přesto, že byla trochu nervózní, zvládla všechny party a na závěr se přesvědčivě usmála. "Bylo těžké hrát na struny," říká, "byla jsem opravdu nervózní, takže se mi třásly ruce."
Byla velmi milá a příjemná a pozitivně reagovala, jakmile jsem zmínila Evanescence Website. Poté jsem se zeptala Tima, zda byl také nervózní. "Jo, trochu," odpověděl. "Přeskočil jsem jeden takt a trochu jsem to podělal." Řekla jsem Amy, že píšu recenzi pro italský web a ona se mě tedy zeptala, co tam napíšu. "No, napíšu, že to bylo dokonalé," odpověděla jsem. Rozesmála se a začala vtipkovat: "Jasně, to mi teď říkáš schválně!" :)


Vyfotila jsem se s Amy a pak i s Timem a podle Tima toto omlouvá veškeré jeho další fotky, protože údajně vždycky vypadá vtipně. Podepsali mi nějaké věci a já jsem Amy vyprávěla o jejích největších fanoušcích, kteří urazili dlouhou cestu jen proto, aby ji viděli, a ona mile řekla, že by je nejradši potkala úplně všechny. Což tak trochu naznačilo, že to možná udělá. Čekala jsem, až bude možnost udělat lepší fotky, protože v Amyině autě to dost skákalo. Tim si ovšem zřejmě myslel, že ho tam nechceme, protože zůstal v autě. Poté, co jsme řekli, že ho chceme taky, pro něj Josh šel. Všichni byli velmi milí a ochotní, ať už jsme po nich chtěli podpis nebo se s nimi vyfotit - rozhodně to dokazuje, že Amy stojí nohama na zemi i přes svůj úspěch a také, že se stále zajímá o nás - své fanoušky.
Děkuji Evanescence Website za zprostředkování tohoto výjimečného setkání.

Zdroj: http://evanescencewebsite.com
14.10.2008
překlad: © by Rionka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.