Co Amy Lee řekla ..

2. ledna 2010 v 16:18 |  Okolo Evanescence se řeklo...

Neříkám že je to aktuální...ale takové něco co eště třeba někdo neví ani já jsem nevěděla :D
"Nechci urazit naše první nahrávky, protože je miluju, ale nové album mám raději. Na debutové albu jsem byla mladá a malá a bála jsem se odhalit sama sebe. Teď mluvím z mého opravdového srdce, které není pořád nešťastné."
"S Benem to bylo vždy jen: 'Ne, ne to není moc komerční.' Je tak osvobozující, že za mnou už nikdo nestojí a neshazuje mé nápady dolů."
"Bylo to i trochu dramatické. Když jsme začli nahrávat, byla jsem na nádherném temném místě-byla noc a já stála na dvorku, měla jsem puštěné Pink Floyd na plné pecky a skočila oblečená do jezera. Stalo se to v ubrečeném, tvrdém období."
"Terry a já jsme do textů vložili sami sebe. Já jsem žena mého světa a vím, že jsem řekla, že chci, abychom byli oba rovnoprávní textaři tohoto alba. Ale mám vidinu, že tuhle kapelu až příliš miluju, že bych pro ni obětovala cokoliv. Každý píšeme jinak-některé věci jako Evanescence, některé ne. Všichni jsme muzikanti a touto nebo jinou cestou, všichni právě teď děláme hudbu. Plánovai jsme jít do studia a nahrávat album tři týdny...A já nemůžu jako blázen pořád čekat. Jsem tak nedočkavá jako vy a umírám proto, abyste naše CD konečně syšeli. Jsem pyšnější a více zamilovaná do nové hudby více než hudby z Fallen. Je vážná, nápaditá, oduševnělá, sexy a jiná - ale stále přirozená-Evanescence. ( A ne, neodejdeme ze scény až album výjde.) Miluju Vás a vím že negativita přichází z toho přílišného čekání a touhy z naší nové hudby. Jsem tak šťastná, ale opravdu konec znepokojování... Myslíte, že jste uvnitř naší kapely? Je to celý můj život."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.