Amyin Charlie =D

2. ledna 2010 v 16:19

Kde jsi a co vidíš?
Jsem v Council Bluffs ve státu Iowa, kde se chystáme vystoupit, a vidím kluky z našeho týmu, jak si venku dávají cigaretovou pauzu. Flákají se, protože tam nejsem a nepopoháním je bičem.
Je nějaká část tvého těla, kterou během léta schováváš?
Tady na rameně mám jizvu, kterou se snažím schovávat pořád. Je opravdu hnusná a já ji nesnáším. Každý si myslí, že je to nějaká plíseň nebo vyrážka. Ale já jsem to pojmenovala - je to Charlie - a teď už spolu vycházíme mnohem lépe.
Jaký sport by se měl objevit na letní olympiádě?
Backgammon. V téhle hře jsem nejlepší.
Poranila tě někdy nějaká mořská potvora?
Jednou mě kousla medúza do ucha. Pamauju si jenom, že jsem ležela na pláži a brečela a táta mi stříkal do ucha a všude okolo. Počkat.. to bude znít strašně hnusně! Myslela jsem gel s aloe - táta na mě opravdu nečůral.
Zažila jsi nějaký letní flirt, kterého bys litovala?
Nemyslím. Vztahy, kterých lituju, trvaly roky.
Jaký je tvůj nejméně oblíbený song od Beach Boys? Nápověda: jmenuje se "Kokomo".
Ten song mám ráda! Když to vyšlo, byla jsem malé dítě a v mých nočních můrách to všichni mí kamarádi zpívali a tancovali. Byl to prostě cool dětský song, a já jsem nebyla tolik cool, abych ho znala.
Jakou nejhorší letní brigádu jsi dělala?
Jednou jsem hlídala děti, které byly absolutně příšerné. A když říkám "příšerné", myslím tím toho, co se vykakal do krabice, kde měla kočka záchod. Byl zvyklý chodit na nočník, takže věděl, co má dělat, jen prostě kašlal na mně.
Jaká byla tvá nejhorší rodinná dovolená?
Vlastně ta poslední, loni v létě. Moje rodina odjela na Floridu, na místo zvané Perdido Key. Je to něco jako dělnická Riviéra. Měla jsem pár dní volno, tak jsem tam zajela, abych se s nimi viděla, ale skončilo to tak, že tam pro nás šest byl jen jeden hotelový pokoj. Musela jsem spát na rozkládacím gauči s bráškou, který spí napříč přes postel a kope lidi do obličeje. Byla to moje jediná pauza během turné a já jsem byla celou noc vzhůru. Bylo to horší než tourbus. Ale tenhle druh zlých časů je zábavný - pamatuješ si je navždy.
Tak, Princezno Temnoty, vyčůrala ses někdy v bazénu?
Snažím se nedělat to pravidelně:) Ale jako dítě jistě ano. Pokud jsi nikdy nečůral v bazénu, tak jsi skutečně nežil.
Proč bychom měli opustit své klimatizované sídlo a jít se na vás v létě podívat na Family Values Tour?
Protože sedět na gauči je ubohé! Bude to úžasné - je tu spousta kapel naživo, takže dostanete spoustu randálu za málo peněz. A myslím, že spousta našich fanoušků se bojí fanoušků Korn, což je správné. Potřebují postrčit do světa hrůzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M!sh@ M!sh@ | 2. ledna 2010 v 16:22 | Reagovat

navštiv pls: http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=empire-state-of-mind zvýšiš tak obyvatelstvo mojeho státečku... moooc děkuju a sry za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.